17:11 / E Diele, 17 Nëntor 2019

Thaçi: Të fitojmë betejën në fushën e gjelbër kundër Anglisë, krenar me kombëtaren dhe tifozët e flaktë

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka deklaruar se me mikpritjen që iu bë anglezëve  fituam zemrat e botës.

Ai tha që sonte duhet fituar edhe beteja në fushën e gjelbër kundër Anglisë, transmeton Indeksonline.

Tutje Thaçi shtoi se është krenar me kombëtaren dhe tifozët e flaktë.

Postimi i plotë:

Me mikpritjen tonë i fituam zemrat e botës, ndërsa sonte duhet ta fitojmë edhe betejën në fushën e gjelbër kundër Anglisë. Krenar me kombëtaren tonë dhe tifozët e flaktë. Përpara Kosova! HTH

Mos i humb