10:44 / E Premte, 23 Shtator 2022 / Laura Kerolli

“The Crown”, vazhdon xhirimet

Seriali “The Crown”, vazhdon xhirimet, pas një pauze të përkohshme, në shenjë ngushëllimi pas vdekjes së mbretëreshës Elizabeth II.

Aktorja Elizabeth Debicki, e cila luan rolin e princess Diana në serial,  është fotografuar në set me aktorin Rufus Kampa, i cili luan rolin e princit William.

32-vjecarja dhe 16-vjecari janë parë në Palma De Mallorca, Spain.