11:00 / E Enjte, 23 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Therr të miturin me thikë dhe arratiset

Policia e Kosovës ka njoftuar se një i mitur është sulmuar me thikë dje në rrugën “Flamuri” në Prizren.

“Viktima K/Shqiptar ka pësuar lëndime të rënda, pasi që është therur me thikë nga i dyshuari K/Shqiptar. Viktima dhe i dyshuari janë të mitur. Viktima është dërguar për tretman mjekësor ndërsa i dyshuari gjendet në arrati’, thuhet në raport të policisë. /Indeksonline/