10:21 / E Diele, 19 Gusht 2018 / indeksADMonline

Thjeshtë i pakrahasueshëm, Ledri thyen rekord në Gjakovë (Foto)

Hangover është klubi i hapur më i madh në Kosovë. Këtë verë shumë yje shqiptare performuan në këtë ambient, por sa herë që Ledri del në skenë, jo vetëm atmosfera, por edhe fansat e tij asnjëherë nuk mungojnë, shkruan Indeksonline.


Reperi i dhjetëra hiteve për të dytën herë performoi në të njëjtin vend në Gjakovë, duke lënë kështu pas shumë këngëtarë të tjerë, madje ai ka thyer rekordin e këtij viti.

Këtë e ka konfirmuar vet faqja zyrtare e klubit në fjalë përmes një statusi:


Bashkë me Ledrin mbrëmë ishte edhe Elvana Gjata. Dyshja fantastike u dhuruoi gjakovarëve një natë të paharruar, por ishte vallëzimi i Ledrit, që e imitoi kolegun e tij Gjikon që e bëri edhe më të veçantë këtë mbrëmje.

https://www.instagram.com/stories/hangoverclub_ks/


Ndryshe rekord deri mbrëmë në këtë klub ka pasur Azeti, por Ledri edhe një herë e dëshmoi se ai s’di të jetë i dyti dhe se nuk njeh konkurrencë./Indeksonline/