75 Mall Live Search
12:08 / E Diele, 23 Qershor 2024 / LB

“Tifozja më seksi” e Evropës bën tifo për Shqipërinë, bën shqiponjën në stadium

“Tifozja më seksi” e Evropës ishte në turmë duke brohoritur për Shqipërinë gjatë ndeshjes kundër Kroacisë.https://eeb681e49b14c270d36fdd542684d7e0.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-40/html/container.html

36-vjeçarja ishte në stadium me djalin e saj, shkruan The Sun.

Ajo ka pozuar me një bluzë të kuqe dhe pantallona të zeza teksa bëri me duar simbolin e shqiponjës dy krenare me djalin e saj.https://eeb681e49b14c270d36fdd542684d7e0.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-40/html/container.html

Modelja është ish-bashkëshortja e ish-futbollistit Blerim Dzemaili.

Por marrëdhënia e saj u përkeqësua në vitin 2017.

Duke folur në emisionin televiziv italian Le Capitaine, ajo tha në mënyrë kontroverse: “Seks para ndeshjeve? Futbollistët nuk janë dashnorë të mëdhenj. Ata preferojnë ta bëjnë vetë”.

Më pas dyshohet se ish-mesfushori i Boltonit dhe Napolit bëri kërkesë për divorc menjëherë dhe kërkuan që Erjona të mos përdorte mbiemrin e tij.

Dyshja thuhet se u divorcuan në fillim të vitit 2018./tch