18:14 / E Diele, 05 Maj 2019 / indeksADMonline

Tirana e do Butrint Imerit, shikojeni si këndojnë me këngëtarin kosovar

Butrint Imeri është një nga këngëtarët më të pëlqyer dhe më të suksesshëm të momentit.

Këngëtari që së fundmi erdhi në bashkëpunim me Majkun “Sa gjyna” po vazhdon të jetë një nga hitet e ditëve të fundit.

Artisti simpatik madje aktiv është edhe me koncerte, ku së fundmi performoi në Tiranë para adhuruesve të tij.

Një pjesë nga ky koncert ka ndarë edhe me ndjekësit e tij në llogarinë Instagram, ku shihet se si publiku këndon bashkë me të./Indeksonline/