11:57 / E Martë, 20 Gusht 2019

Tmerr në Fier, një grua bie në një gropë me serë dhe vdes

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme, rreth orës 10:15 në Fier.

Një grua 68- vjeçare teksa po i hidhte ushqim shpendëve, ka rënë në një gropë me serë (bitum) ku ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Viktima N.K mësohet se banonte në Zharrëz, të Fierit.