21:48 / E Hënë, 28 Tetor 2019 / indeksADMonline

Tolghan ja shprehë hapur dashurinë Armela Abazit

Almeda Abazi ishte fituese e shumë garave të bukurisë në Shqipëri, sikur Miss Tirana, Miss Albania dhe Miss Globe Universe në vitin 2008, shkruan Indeksonline.

Ajo tash e një kohë është e martuar me aktorin e njohur turk Tolghan Sayisman, me të cilin tashmë kanë krijuar familje, duke u bërë prindër të një djali.

Së fundmi aktori turk i ka dedikuar fjalë dashurie gruas së tij Almedës përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram duke publikuar një foto të saj me mbishkrimin “She is mine”.

Ata vazhdimisht paraqiten së bashku duke pasqyruar një lumturi në krahët e njëri-tjetrit. /Indeksonline/