21:30 / E Martë, 24 Maj 2022 / AR

“Tradhtare”/ Kë po e thumbon Atdheu i Për’puthen?

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xharavina, ka marr vëmendje me një video në llogarinë e tij në Instagram.

Me çdo postim ai po thumbon dhe po hedh kunja, shkruan Indeksonline.

Edhe sot ndau një moment kur në veturën e tij po dëgjohet muzika e reperit S4MM me titullin “Tradhtare.”

Ndërsa po dëgjon këngën, ai e drejton kamerën duke e fokusuar tek titulli i këngës.

As kësaj radhe nuk zbuloi se kujt po i drejtohen, duke lënë çdo gjë enigmë./Indeksonline/