21:09 / E Mërkurë, 25 Prill 2018 / indeksADMonline

Trajneria e Nike jep këshillat: Këto janë 12 ushtrimet për një trup “bishë”

Alex SilverFagan, një trajnere e Nike, është një prej atyre njerëzve që beson dhe mendon se për të mbajtur këmbët dhe vithet në formën e duhur, është e nevojshme që të bën sa më shumë sqauats.

Këto ushtrime mund të kombinohej shumë lehtë me ushtrime të tjera, ose të bëhen mënjanë, si ushtrime të veçanta.

Janë të lehta, mund të bëhen në shtëpi dhe nuk do t’ju marrin më shumë se 15 minuta kohë.