22:56 / E Martë, 31 Janar 2023 / Bejta

Transfer i minutave të fundit, ylli i Atletico Madrid kalon në Premierligë

Atletico Madrid dhe Nottingham Forest kanë arritur marrëveshje për transferimin e Felipe Monteiros.

Mbrojtësi brazilian tash karrierën do ta vazhdojë në kampionatin anglez.

Felipe ishte pjesë e Atleticos që nga viti 2019 ku ka zhvilluar 113 ndeshje zyrtare dhe shënoi 4 gola./IndeksOnline/