08:31 / E Shtunë, 15 Shkurt 2020

Tre basketbollistët e KB Rahovecit ftohen nga përfaqësuesja e Kosovës

Klubi i Rahovecit ka mjaftë basketbollist kualitativ, këtë po e dëshmon me lojën e saj në të gjitha garat.

E së fundmi tre basketbollistët e saj, Altin Morina, Alban Veseli dhe Leonard Mekaj janë ftuar nga përfaqësuesja e Kosovës.

Po ashtu përzgjedhësi i ri i Kosovës, Christos Marmarinos ka qëndruar në palestërën ‘Mizahir Isma’ ku ka përcjellur Final 8./Indeksonline/.