11:46 / E Shtunë, 26 Tetor 2019 / indeksADMonline

Tre persona sulmojnë seksualisht një femër të mitur në Ferizaj

Policia e Kosovës, rajoni i Ferizajt, ka bërë të ditur se ka arrestuar tre persona nën dyshimin për sulm seksual ndaj një të miture.

Janë arrestuar tre të dyshuar nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën e lartcekur ndaj viktimës se mitur femër. Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim.