22:04 / E Hënë, 01 Qershor 2020

Tre të infektuarit nga Podujeva, dyshohet se e morën virusin nga një person që erdhi nga Bosnja

Nata e sotme nuk ishte e mirë për Kosovën, meqë 27 persona u raportuan të infektuar me Covid-19.

Tre te infektuarit në Podujevë dyshohet se e morën virusin nga një person qe erdh nga Bosnja dhe Hercegovina.

Siç mëson IndeksOnline, një familjar që ka ardhur nga Bosnja, ka arritur të infektoj këta personi nga fshati Dobërdol.

Ndryshe ai ka 4 ditë që ardhur në këtë fshat.

Mos i humb