00:04 / E Martë, 22 Tetor 2019

Bie nga ballkoni një 3-vjeçar, shikoni se si i shpëtoi vdekjes!

Një trevjeçar derisa ishte duke luajtur në ballkonin e shtëpisë së tij ka rënë poshtë aksidentalisht. Rasti ka ndodhur në një qytet të Indisë.

Atë moment, një person ishte duke lëvizur me karrocën e tij me ç’rast fëmija ka rënë mbi të, transmeton Indeksonline.

Me këtë rast, prindërit e fëmijës si shenjë falenderimi personit që i shpëtoi jetën fëmijës të tyre vendosën t’i blenin rroba dhe ëmbëlsira. /Indeksonline/