23:45 / E Shtunë, 18 Shtator 2021 / M. M

Trejsi Sejdini mendjen ua merr… në plazhin grek duket se po bën qejf!

Modelja shqiptare ka zgjedhur bregdetin grek për pushime derisa sot ka postuar disa fotografi në bikini.

Trejsi përherë është lavduar për linjat e perfeksionuara trupore.

Trejsi duket kaq thjesht dhe e ëmbël, andaj jo rastësisht është kaq e pëlqyer.