20:00 / E Mërkurë, 29 Mars 2023 / AR

Trendi i ri nga Dua Lipa, “shkund” rrjetin me bikini

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, sjell trende të reja me paraqitjet e saj të nxehta.

Përmes Instagramit, ajo ndau disa fotografi që ka veshur gjatë pushimit në Xhamajka, transmeton Indeksonline.

Bikini me lule, bluzë, pantallona të thurur dhe stoli ari janë ndër veshjet më ‘hot’ të këtij vitit.

Dualipa në Instagram

Si gjithmonë edhe këtë vit Dua u bë ikonë e veshjeve duke inspiruar vajza nga e gjithë bota./Indeksonline/

Dualipa në Instagram