16:24 / E Mërkurë, 11 Prill 2018

Tri biondinat e Victoria`s Secret, seksi në të brendshme (Foto)

Victoria`s Secret njihet për ëngjëllushat e saja tejet të bukura.

Këtë e dëshmon edhe fotografia e fundit e publikuar në faqen e kësaj marke në Instagram, ku shihen tri biondina bukuroshe, shkruan Indeksonline.

Ato kanë reklamuar të brendshmet të cilat i kanë veshur, e ku duken tejet joshëse.

Të trija duken të qeshura dhe shumë të ëmbla. /Indeksonline/

Mos i humb