23:15 / E Mërkurë, 24 Prill 2019

Tri ndeshjet e fundit të Cityt dhe Liverpool

Kanë mbetur edhe tri gjiro deri në fund të sezonit të Premierligës.

Lufta për titull në mes të Manchester Cityt dhe Liverpoolit do të vazhdoj deri në ndeshjen e fundit.

Skuadra e Guardiolës është vetëm një pikë para asaj të Jurgen Klopp.

Më poshtë janë tri ndeshjet e Fundit të të dy skuadrave që luftojnë për titull.

Java 36

Liverpool – Huddersfield

Burnley – Manchester City

Java 37

Newcastle – Liverpool

Manchester City – Leicester

Java 38

Brighton – Manchester City

Liverpool – Wolves