17:17 / E Hënë, 08 Gusht 2022 / GF

Trixa tregon se a ishin dedikime këngët e saj të fundit

Projektet e fundit të Beatrix Ramosaj u komentuan shumë.

Kjo për faktin se shumë komentues i kanë lidhur me marrëdhënien e saj me Donald Veshajn brenda shtëpisë së Big Brother dhe më pas ndarjen.

Por a ishin vërtëtë dedikim për lidhjen që zgjati veç brenda BBVIP?

Trixa i ka dhënë fund thashethemeve në Prive Reality që nisi sonte, madje pati edhe një paralajmërim të fortë.