21:29 / E Shtunë, 04 Maj 2019 / indeksADMonline

Tuna e ‘kall’ Tiranën, dhuron performancë fenomenale

Këngëtarja e njohur dhe mjaft e dashur për publikun, Tuna është rikthyer fuqishëm në skenën e muzikës.

Pas suksesit të jashtëzakonshëm që pati me lansimin e albumit ‘Fortunë’ ajo ka filluar edhe me mbrëmjet muzikore, shkruan Indeksonline.

Së fundi, Tuna ka mbajtur koncertin e radhës në Tiranë ku ka performuar hitet e saj më të njohura para një numri të madh adhuruesish të cilët këndoni së bashku me të.

Tuna ka dhënë një performanc fantastike teksa ka ndezur skenën duke dhuruar maksimumin e saj këtë mbrëmje./Indeksonline/