14:55 / E Mërkurë, 26 Qershor 2019

Tuna, kapitenia më seksi që keni parë!

Altuna Sejdiu që nga rikthimi është shfaqur në formë të shkëlqyer.

Këngëtarja e mirënjohur, ndonëse ka bërë një pauzë të gjatë pas lindjes së djalit ajo ka qenë çdo herë në fokus të mediave dhe është mjaft e komentuar për jetën e saj private, shkruan Indeksonline.

Tuna kohëv të fundit ka realizuar disa fotosesione të ndryshme në të cilat ka mahitur me dukjen.

E tillë erdhi edhe në një fotografi që ka hedhur së fundi në Instagram, në një veshje shumëngjyrëshe këngëtarja vuri në pah format e saj të përkryera.

‘Ju ose mund të fundoseni, të notoni ose të jeni kapiten’, ka shkruar Tuna teksa dukej tejet seksi.

Ndryshe, Tuna u rikthye me albumin ‘Fortuna’ ku u përfshin 7 këngë./Indeksonline/

Mos i humb