20:30 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Tuna me fotografi të reja dhe shumë provokuese (Foto)

Këngëtarja e njohur Tuna pas lindjes së djalit thuajse u venit pak nga vëmendja e medieve.

Ajo së fundi ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaqet shumë provokuese teksa pozon para aparateve fotografike.

Ndryshe Tuna është në lidhje me Patris Berishën dhe së bashku kanë një djalë./Indeksonline/

Temat: