22:31 / E Mërkurë, 01 Maj 2019 / indeksADMonline

Tuna po befason me stil dhe poza, duket atraktive

Altuna Sejdiu e njohur si Tuna për publikun pas një pauze të gjatë iu rikthye skenës me një album muzikor ku rezultoi mjaftë i suksesshëm.

Por, artistja shqiptare nga Maqedonia i ka hyrë edhe botës së modës.

Ajo është bërë fytyrë e disa koleksioneve të fundit në Kosovë, ndërsa po befason me stilin, por dhe bukurinë që po reflekton përmes imazheve./Indeksonline/