11:26 / E Premte, 22 Janar 2021 / M. M

Tuna tregon se ku ndodhet dhe si po e kalon jetën si një ‘mami beqare’

Ka kohë që këngëtarja e njohur nuk ka promovuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Megjithatë paraqitjet e saj në rrjetet sociale nuk është se mungojnë asnjëherë, shkruan IndeksOnline.

Aktualisht, Tuna ka bërë me dije se ndodhet në Mavrovë të Maqedonisë së Veriut, ku edhe po kalon momente të mira.

Pa dyshim, një pamje të tillë secili do të pëlqente.

Vlen të përmendim faktin se Tuna nuk po mërzitet fare për të kaluarën dhe se tani po e shijon jetën e saj si një “mami beqare”. /IndeksOnline/