22:08 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Tuna u kthehet pozave, ja sa bukur duket (Foto)

Tuna ka realizuar një fotosesion të ri.

Këngëtarja e njohur, ka kohë që nuk ka realizuar ndonjë projekt të ri muzikor, shkruan Indeksonline.

Ajo edhe më tej tregohet tejet e angazhuar ndaj familjes së saj.

Si gjithmonë, edhe kësaj radhe ajo duket e ëmbël dhe me stil./Indeksonline/