75 Mall Live Search
16:54 / E Hënë, 29 Tetor 2018 / indeksADMonline

Twitter po konsideron largimin e butonit “Like”

Butoni “Like” me formë të zemrës është ndër gjërat më të popullarizuar në Twitter, transmeton Indeksonline.

Përkundër kësaj Twitter është duke konsideruar largimin e këtij butoni. Këtë e kanë konfirmuar përmes një postimi.

Butoni në formë të zemrës ishte larguar në vitin 2015, ku u zëvendësua me yll. Por kjo nuk i patë pëlqyer përdoruesve dhe Twitter kishte rikthyer përsëri zemrën./Indeksonline/

Temat: