13:20 / E Premte, 28 Shkurt 2020

Hidhet shorti për fazën e radhës në Evropa Ligë, këto janë duelet

Sot në Nyon të Zvicrës u zhvillua shorti i 1/16 të finales në Evropa Ligë.

Interi do të ketë punë me Getafen, ndërsa Manchester Unitedi do të ketë punë me Laskun

Istanbul Basaksehir – Copenhagen

Olympiacos – Wolverhampton

Rangers FC – Bayer Leverkusen

Wolfsburg – Shakhtar Donetsk

Inter – Getafe

Sevilla – Roma

Frankfurt/Salzburg – Basel

Lask – Manchester United

Ndeshjet zhvillohen më 12 dhe 19 mars./Indeksonline/