15:54 / E Hënë, 26 Tetor 2020

“U kall mileti”, fotosesioni i ri i Kim Kardashian nga deti

Kim Kardashian sapo e ka ndezur rrjetin. Gruaja e Kanye West ka publikuar fotosesionin e ri dhe që nuk do shumë koment.

“Kjo është 40 vjeçare” është mbishkrimi që Kim ka lënë në Instagram, gjersa ka lansuar fotografitë e fundit.

Si një bishë e vërtetë, e zjarrt dhe në top element, Kim nuk ka lënë shumë hapësirë për koment./Indeksonline/