11:33 / E Shtunë, 18 Janar 2020

U largua nga profesioni, aktorja e njohur zbulon arsyet

Ylli i Once Upon a Time në Meksikë , 45 vjeç, foli për të ardhmen e karrierës së saj të mërkurën, kur një përdorues në Instagram komentoi postimin e saj : “Kur ne fansat do të ju shohim në disa filma të rinj? “.

Dizajnerja e modës, e cila u shfaq për herë të fundit në ekranin e madh në Lost River të vitit 2014 , u përgjigj: “Si nënë tani, ka shumë role që nuk do t’i bëj. Ka shumë çështje me të cilat nuk dua të përfshihem, kështu që kufizon zgjedhjet e mia dhe jam mirë me këtë. Unë duhet të jap një shembull për vajzat e mia tani. Faleminderit që më kërkuar. Gjitha të mirat për vitin 2020. “

Mendes dhe Ryan Gosling mirëpritën vajzat e tyre Esmeralda , 5 vjeç, dhe Amada , 3 vjeç, në 2014 dhe 2016.

Vajza nga Florida është duke menduar rikthimin pasi ka marrë disa oferta, një burim i tha Us Weekly ekskluzivisht në gusht. ” Ajo është përsëri në audicion .”

Lajmi erdhi gati një vit pasi ylli Hitch tha që ajo kishte ndjenja të përziera për t’u rikthyer në biznesin e aktrimit. “Unë jam e fiksuar me fëmijët e mi sa nuk dua t’i lë ata,” i shpjegoi Mendes E! News në shtator 2018./Indeksonline/