07:24 / E Enjte, 14 Qershor 2018

U mundua ta mbante të fshehur, zbulohet babai i fëmijës së Marina Farës (Foto)

Ajo tërhoqi gjithashtu vëmendjen me fotot dhe dedikimet që i bëri të dashurit, duke treguar se sa e lumtur ishte pranë tij.

Por gjatë kësaj kohe Marina zgjodhi të mos e bënte publike fytyrën e tij.

Burime të afërta të bukuroshes kanë zbuluar për ‘Joq’ të dashurin e saj dhe lajmin se Marina është tremuajshe shtatzënë. Babai i fëmijës është një djalë nga Laçi dhe më poshtë mund të shihni foto të çiftit së bashku.

Temat: