15:12 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

U nda nga i dashuri i parë, Beatrix Ramosaj dashurohet përsëri (Foto)

U duken shumë të dashuruar me njëri-tjetrin, madje për këngëtaren Beatrix Ramosaj ai ishte i dashuri i saj i parë. Mirëpo nuk kaloi dhe shumë kohë ata i dhanë fund lidhjes së tyre. Ndarje kjo e cila e lëndoi tej mase këngëtaren në fjalë, shkruan Indeksonline.


Por duket se Beatrix-it i është rikthyer shkëlqimi i dikurshëm. Madje dyshohet se ajo ka nisur një lidhje të re. Indikacione këto që i ka jep vet ajo përmes rrjetit të saj social Instagram. Këngëtarj ka postuar disa buqeta lulesh, ndërsa ka shkruar: Po ndihem e dashuruar! Sido që të jetë i urojmë fat asaj në lidhjen e re./Indeksonline/