16:03 / E Mërkurë, 21 Tetor 2020

U nënë për herë të dytë, Arbana Osmanin e pret befasia e këndshme në shtëpi!

Moderatorja e dashur shqiptare, Arbana Osmani së fundi u bë nënë për herë të dytë.

Arbana dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj u bën prindër të një djali që e pagëzuan me emrin Diell, ndërsa nuk hezituan që në rrjetet sociale të ndajnë edhe atmosferë e festës së mirëpritjes në shtëpi.

Pikërisht sot Arbana bashkë me vogëlushin e saj, kanë lënë spitalin për të shkuar në shtëpi, ku edhe u ritën nga një festë dhe ambient i ngrohtë i krijuar për ta.

Ishte vet Eduarti që ka ndarë disa postime për të treguar ambientin familjarë të dekoruar me shumë shije, ndërsa më vonë edhe mikesha e afërt e Arbanës, Xhemi Shehu publikoj fotografi ku shihej me bashkë me moderatoren.

“Lumturi”, ka shkruar Xhemi në mbishkrimin e fotografisë përkrahë mikes së saj.

Kujtojmë që Arbana ka edhe një fëmijë tjetër nga martesa e kaluar./Indeksonline/