21:18 / E Enjte, 18 Gusht 2022 / MSH

U përfol për ndarjen e tyre, reagojnë Fifi dhe Adisi!

Pas lajmit për ndarje mes tyre, fillimisht ka reaguar Fifi duke treguar se ajo dhe Adisi janë bashkë dhe të lumtur.


Më pas ka reaguar edhe Adisi, duke postuar një foto të tyre me mbishkrimin “Unë veç kom me i knu dashnisë për ty”…