75 Mall Live Search
22:00 / E Mërkurë, 19 Qershor 2024 / AR

U ul në gjunjë, ky veprim e bëri të qajë Elvana Gjatën

Pak ditë me parë Elvana Gjata organizoi një koncert në Gjermani ku mblodhi mijëra shqiptarë.

Artistja gjithashtu ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram” disa pamje nga koncerti, ku në një prej tyre është shfaqur duke qarë.

Ndryshe nga kjo Elvana njihet për zërin dhe stilin unik qe e karakterizon në skenën e muzikës.