17:59 / E Enjte, 12 Korrik 2018

Udhëtari ngujohet në mes të trenit dhe platformës [Foto]

Një incident ndodhi në një stacion metroje në zonën e Bostonit këtë mëngjes, kur një pasagjer ishte mbërthyer në mes të një treni dhe një platforme, thanë autoritetet lokale, sipas të cilave ishte nxjerrë dhe dërguar në spital.

Aksidenti ndodhi në Stacionin e Tregut Qendror në Kembrixh, Masaçusets, diku pas orës shtatë të mëngjesit, njoftoi AP.