14:05 / E Mërkurë, 14 Prill 2021 / A. A

UFC e konfirmon, ja kur zhvillohet meçi McGregor – Poirier

Conor McGregor dhe Dustin Poirier do të ballafaqohen për herë të tretë.

UFC ka konfirmuar se meçi do të zhvillohet me 10 korrik në Las Vegas, shkruan Indeksonline.

Duelin e kaluar që u zhvillua në janar, triumfoi Poirier.

Përfaqësuesit e dy sportistëve janë pajtuar që të dhurojnë një donacion bamirësie prej 500 mijë dollarëve.

/Indeksonline/