15:39 / E Enjte, 06 Tetor 2022 / LB

“Unë po vij”, Berisha nxjerr sondazhin mes tij dhe Ramës

Sali Berisha nga foltorja e Kuvendit ka publikuar një sondazh, që sipas tij tregon mbështetjen e qytetarëve për të.

Në këtë sondazh shihet se mes tij dhe Edi Ramës, qytetarët kanë përkrahur më së shumti kreun e PD-së.