17:37 / E Hënë, 18 Mars 2019

Unikkatil feston ditëlindjen, ja sa vite mbush

Legjenda e repit shqiptarë, Unikkatil sot feston ditëlindjen.

Reperi i njohur dhe me një karrierë të gjatë e të suksesshëm mbush 38 vite ndërsa nuk kanë munguar urimet nga adhuruesit e shumtë dhe miqtë e tij, shkruan Indeksonline.

Viktor Paloka prej vitesh jeton në Amerikë duke vizituar herë pas here vendlindjen, ai iu ka qëndruar afër adhuruesve të tij përmes projekteve muzikore të cilat janë ndër më të dëgjuarat në trevat shqiptare.

Kujtojmë që projekti i tij i fundit është kënga ‘Ça jon’ në bashkëpunim me reperin, Klepto./Indeksonline/