10:22 / E Shtunë, 01 Gusht 2020

Unikkatil uron besimtarët mysliman për Kurban Bajram: Më në fund gjeta bakllavë

Artistët të shumtë dhe figura publike kanë uruar besimtarët e fesë islame për festën e Kurban Bajramit.

Për këtë festë një urim ka ardhur edhe nga reperi i njohur Unikkatil

“Ma n’fund gjeta bakllava! Me fat Kurban Bajrami!!!”, ka shkruar reperi sipër një imazhi në Instagram.

Ndryshe, Unikkatil ka kohë që nuk ka lansuar një projekt të ri muzikor./Indeksonline/

Mos i humb