12:36 / E Martë, 04 Shkurt 2020 / indeksADMonline

Uran Ismaili ia dorëzon detyrën ministrit Arben Vitia

Ministri në largim i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ia ka dorëzuar detyrën ministrit të së sapoemëruar Arben Vitia.

Ky i fundit, ka thënë se do të punojë për të mirën e mjekëve dhe pacientëve.

Ndërkaq, ish-ministri Ismaili i uroi sukses në postin e ri ministrit Vitia dhe i uroi të vazhdojë me punë të mira në sektorin e shëndetësisë.