12:59 / E Mërkurë, 26 Shtator 2018 / indeksADMonline

Ushtarët e Ramush Haradinajt në protestë

Ka nisur protesta e organizata të Veteranëve të Luftës së UÇK-së në Dukagjin e thirrur për mbrojtje të vlerave të luftës dhe dinjitetit të luftëtarit të UÇK-së.

Protesta do të mbahet te Pallati i Drejtësisë.

Indeksonline do t’ju mbajë të informuar