17:42 / E Diele, 12 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Ushtrime në mes Ushtrisë së SHBA-së dhe Serbisë në Batajnicës

Një stërvitje me parashuta do të mbahet midis 14 dhe 17 nëntorit në Beograd, në aeroportin e Batajnicës, ka thënë zëdhënësi i Ushtrisë Amerikane, John Tomasi, transmeton Indeksonline.

“Qëllimi i këtij ushtrimi është të zhvillohen marrëdhënie dhe ndërveprim midis dy vendeve”, ka thënë Tomasi./Indeksonline/