08:01 / E Premte, 19 Korrik 2019

Ushtrime për 10 minuta për stomak të rrafshët

 Gjithë rutina e palestrës merr të paktën një orë dhe ndonjëherë ju thjesht nuk mund të gjeni kohë për të.

Për fat të mirë, edhe 10 minuta në ditë mund t’ju ndihmojnë për të arritur trupin tuaj të ëndrrave, shkruan Bright Side, transmeton Indeksonline.

Ka ushtrime të lehta, të shpejta dhe të efektshme që mund të bëni në mëngjes ose në mbrëmje dhe ato do të ju marrin vetëm 10 minuta kohë.