17:09 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Ushtrime të trupit për vetëm 20 minuta, që ju ndihmojnë për formimin e muskujve

Përveç pajisjeve të dukshme të palestrës, këto ushtrime të mëdha për ndërtimin e muskujve dhe mbajtjen e metabolizimit tuaj ju ndihmojnë shumë.

Dhe për këtë, duhet vetëm 20 minuta për të përfundua, transmeton Indeksonline.

Këto ushtrime ju ndihmojnë shumë në forcimin e trupit dhe në përmirësim të disponimit.

Ndiqeni videon më poshtë për këto ushtrime./Indeksonline/

https://www.fitnessmagazine.com/workout/butt/grokker-bodyweight-lower-body-workout/