14:09 / E Hënë, 11 Shkurt 2019

Ushtrimet kardio duke vallëzuar

POPSUGAR Fitness ofron mësime të freskëta të stërvitjes  që do t’ju ndihmojnë në rrugën tuaj drejt jetesës së shëndetshme, humbjes së peshës dhe lehtësimit të stresit.

 Kontrolloni klasën FitSugar, shfaqjen tonë të stërvitjes në kohë reale të stërvitjes, të organizuar nga Anna Renderer, i cili do t’ju frymëzojë të djersiteni së bashku me ekspertë të fitnesit dhe trajnerëve më të nxehta të Hollivudit. Klasa FitSugar rregullisht mbulon klasat dhe tendencat më të buta për stërvitje, përfshirë stërvitjen e Victoria’s Secret, Tabata, P90X, Metoda Bar dhe më shumë yjeve të tjera./Indeksonline/