14:26 / E Enjte, 23 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Vajza e Ardit Gjebreas një këngëtare e vërtetë! Dëgjojeni sa bukur këndon (Video)

Ardit Gjebrea është një nga këngëtarët që muzikës shqiptare dhe publikut i ka falur hite të paharruara. Madje këto këngë ende dëgjohen dhe konsiderohen si më të arriturat, shkruan Indeksonline.

Duket që hapave të babait është duke shkuar edhe e bija e tij. Është vet këngëtari ai që në rrjetin e tij social Instagram ka publikuar një video në të cilën shihet duke kënduar Ana në festën e shkollës së saj në nder të 28 nëntorit, Ditës së Flamurit./Indeksonline/

 

Në shkollën e Annës ❤ për Festat e Nëntorit – Shqipëria ime! ⚫?

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on