20:24 / E Diele, 14 Tetor 2018 / indeksADMonline

Vajza e Lutfi Hazirit feston ditëlindjen, duket shumë seksi në fustanin e zi

Kënga Haziri apo njohur ndryshe si vajza e të parit të komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri njihet për bukurinë e saj.

Vajza e kryetarit Haziri vazhdon të jetë ndër femrat më të bukura, gjë që nuk vihet në dyshim kur shihet edhe nëna e saj, këngëtarja Mikja.

Kënga sot feston ditëlindjen e 22-të,  ku nuk ka hezituar të vihet me një fustan të zi, seksi e të pozojë me tortë në dorë,transmeton Indeksonline.

Kënga njihet për daljet e saj të shpeshta, blerjet luksoze dhe shoqërimin e përhershëm me motrën e saj Lotinën./Indeksonline/