17:41 / E Mërkurë, 25 Prill 2018 / indeksADMonline

Vajza e Mahmut Feratit, kaq e thjeshtë dhe e bukur (Foto)

Argjenda Ferati është vajza e këngëtarit të njohur, Mahmut Ferati.

Ajo duket të jetë një vajzë e thjeshtë dhe natyrale, shkruan Indeksonline.

Ndonëse gëzon një jetë të mirë dhe është vajza e një personi të famshëm, ajo nuk është fare tip që e tepron me gjëra dhe me dukje.

Bazuar në fotografitë e saja, mund ta vëreni se Argjenda nuk e tepron as me grimin dhe as me veshjet, shkruan Indeksonline.

Ajo duket mjaft modeste dhe e këndshme njëkohësisht./Indeksonline/