22:40 / E Hënë, 02 Dhjetor 2019

Vajza kosovare me një poezi emocionuese për tërmetin në Shqipëri, shpërthen në lot

Tërmeti në Shqipëri ka emocionuar dhe i ka prekur të gjithë qytetarët e Kosovës.

Shumë ndihma janë mbledhur nga Kosova dhe janë dërguar në Shqipëri, shkruan Indeksonline.

Por, një vajzë nga Kosova, Donesa Berisha ka vendosur që të solidarizohet në në një mënyrë tjetër me Shqipërinë.

Ajo ka recituar një poezi emocionues, sa që ka shpërthyer në lot. Për më shumë shikojeni videon e Donesës duke recituar./Indeksonline/